Prosinec

V prvním týdnu dost intenzivně v dětech ještě rezonoval zážitek z představení Mezi dráty na téma komunismus a jeho vliv na život lidí v jeho době. Zároveň se už intenzivněji věnujeme přípravě na vánoční jarmark, dáváme dohromady papírový betlém, vyrábějí se drobnosti k prodeji. Mladší třída nacvičuje vánoční příběh.

Oranžová třída se v druhém prosincovém týdnu věnovala testování svých znalostí. Zelená třída stále nacvičuje představení na vánoční jarmark. V závěru týdne na svátek Lucie přišly zkontrolovat pořádek ve škole dvě bílé Lucky. Kdo neměl uklizeno, toho rozcuchaly vařečkou! A děti opravdu pěkně poklidily. 

Předvánoční týden vyvrcholil jarmarkem, jehož příprava děti jako každoročně, značně pohltila. Dokážou si však všechno potřebné již lépe naplánovat a tak i přípravy jsou plynulejší. Nechybělo představení, prodejní jarmark a všemi oblíbená dražba vybraných předmětů. Program okořenila i ukázka bojového umění.