Spustili jsme sbírku na vybavení školy na www.hithit.com

Budova školy se intenzivně rekonstruuje, máme 15 dětí, které k nám chtějí od září nastoupit, rozšiřujeme svůj pedagogický tým. 

Abychom měli dostatek financí na kvalitní vybavení školy, potřebujeme minimálně 185 000, které chceme vybrat od dárců ve sbírce na portálu www.hithit.com. 

Jak to funguje? Vyberte si některou z našich skvělých odměn a zaplaťte za ní: speciální neprodejné pivo Scholastic, přespání v Muzeu každodennosti se snídání, Kurz vaření piva, Vzdělávací kurz Škola jinak, Výlez na pivovarský komín, Prohlídku školy s dětským průvodcem, Wellness pobyt v Pivovaru Chříč a mnoho dalšího. Užijete si tak nejen nevšední zážitky, ale také přispějete na vybavení naší školy a získáte dobrý pocit.

Video, informace a vše potřebné najdete na:   www.hithit.com/Otevrte s nami skolu Pivonka