Školní knihovna


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/184454/virtual/www/domains/skolapivonka.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /data/web/virtuals/184454/virtual/www/domains/skolapivonka.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /data/web/virtuals/184454/virtual/www/domains/skolapivonka.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /data/web/virtuals/184454/virtual/www/domains/skolapivonka.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Otevřeli jsme školní knihovnu. Díky mnoha darům od nakladatelství i soukromých dárců v ní najdete opravdu zajímavé tituly. Čítá přes 500 svazků. Děti i rodiče si mohou půjčovat knihy domů. Navíc spolupracujeme s Městskou knihovnu Kralovice, z které si půjčujeme knižní novinky přímo do vyučování. Každý týden tak pracujeme s novou knihou, kterou děti čtou, poslouchají, nechávají se jí inspirovat. Třeba tyto: