Prosinec

První prosincový týden měly děti v Pivoňce napilno. Chystaly vánoční výzdobu, přijelo je navštívit divadélko „Já to jsem“ s vánočním příběhem a zároveň samy nachystaly pro své učitele mikulášské překvapení. Podařilo se také mezi dětmi vybrat plný kufr od auta dárků pro projekt dárků pro děti z chudých rodin „Krabice od bot“.

Druhý prosincový týden děti naplno začaly tvořit drobné výrobky pro chystaný vánoční jarmark. Jeho výtěžek se rozhodly věnovat na vzdělávání chudé tybetské dívky v rámci programu „adopce na dálku“. Pepinka slavila narozeniny a tak děti připravily samy krásnou oslavu. 

Třetí prosincový týden už voněl vánocemi a děti se jich už nemohly dočkat. Bylo trochu složitější udržet jejich pozornost, ale přes všeobecnou neklidnost se jim nakonec podařilo skvěle odehrát vánoční vystoupení a prodat téměř všechny vyrobené výrobky na benefičním jarmarku pro dobou věc. Děkujeme vše, kteří přispěli!