Děti se seznamovaly na začátku září v Jesenici

Setkat se opět po prázdninách, sžít se a seznámit se s prvňáčky – to byl účel adaptačního kurzu, který proběhl první zářijový týden v Jesenici. Aktivity během čtyřdenního pobytu byly vystavěny na příběhu Ajdar o pomoci, odvaze a dobrodružství. Děti se během adapťáku staly zachránci Planety Země, překonaly setkání s několika příšerami a dalšími nezvyklými obyvateli podzemí a doputovaly až k drakovi Ajdarovi, kterému namasírovaly záda, rozveselily ho a vylezly zpátky na povrch Země. Děti příběh velmi prožívaly a věříme, že se i díky němu dosti stmelily, dokázaly si skvěle navzájem pomáhat a pokud nebyly unavení, dokázaly se i dobře domluvit. Děkujeme moc všem rodičům, kteří na adapťáku byli a pomohli nám s realizací celého programu, vařením atd.